Svoje dotazy pište do komentářů pod články, rád vám odpovím

zkouškové

23. května 2011 v 1:07 | jenom medik |  já a studium
čau

dlouho se tu nic neobjevilo, důvod je zřejmý - blíží se zkouškové. Ne, že by toho medik neměl nad hlavu i během semestru, kdy se to nedá stíhat, ale zkouškové nejednomu nadzvedne mandle. Jestli jsem si například já říkal, že během roku toho je hodně a nedá se to stíhat.... teď se biju do hlavy proč sem se neučil během toho roku krapet víc :-)

holím se jednou za dva týdny, koušu si nehty a udělal sem si vlastní kalendář, kde mám vyznačené co kdy musím udělat za zkoušku...anatomie mě čeká za tři týdny...jsem naprosto přesvědčený, že to, co se mám naučit za tři týdny by 90% našeho pomalu zkomírajícího národa za tu dobu ani nepřečetli.

je to mírně stresující

a je to bomba! Však vy, vážní zájemci o studium tohohle nesmírně náročného a psychicky vyčerpávajícího studia, které vede k nevalně placené a stresující práci plné starých lidí, hysterických matek a agresivních opilců, to poznáte na vlastní kůži!

Nejhorší je na tom ten pocit, ta chvíle kdy zjistíte, že se to dá vlastně všechno naučit. Ale je na to strašně málo času...

Jelikož já teď nebudu mít čas vylívat si pošramocenou dušičku medikovu, tak sem přidal nějaké MOC ZAJÍMAVÉ STRÁNKY do oblíbených stránek... tak si to pročtěte, jsou tam zajímavější věci než tady píšu já, bez legrandy hele

jdu spát protože je po půlnoci a zítra mám zápočtový test z histologie

edit (půl roku po): zkouškový kalendář jsem stejně nepoužíval, jen sem byl sám sobě za idiota
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama