Svoje dotazy pište do komentářů pod články, rád vám odpovím

zkouškové 2

25. května 2011 v 0:58 | jenom medik |  já a studium
"Praská mi hlava. A přece je tak prázdná"

Už potřetí jsem si překopal plán zkoušek. Dneska se totiž na STAGU (nenáviděný to pomocník Zmatku a Zoufalství) objevily nějaké nové termíny a já si uvědomil, že s tím starým rozdělením sem si dal vlastní skalpel pod svůj vlastní krk.
Mám toho tolik na naučení, že přirozeně, sem se dneska naučil jenom zuby (se všemi ****** variabilními hrbolky). Naučil a znova zapomněl. Taky přirozeně.
Připadám si jako maniodepresivní člověk. Střídají se mi návaly spokojenosti a sebevědomí, během kterých nedělám nic, protože JÁ TO PŘECE ZVLÁDNU a návaly naprosté paniky kdy se biju do hlavy za to, že sem předtím nic nedělal, tak sem tak roztěkaný a nervózní, že nedělám dohromady zase nic....
Je to nádherně vymyšlený začáromárovaný kruh.
Na anatomii jsem si nechal sebevědomých čistých 13 dní. Dá se to celé projet... (dostal sem se do fáze, že když se kousnu, tak se za den naučím, resp. zopakuju to, co sem na gymplu ČETL týden... tak mě napadá, že LÉKAŘSKÉ FAKULTY NEPRODUKUJÍ LÉKAŘE, ALE PŘENOSNÁ VELKOKAPACITNÍ ZAŘÍZENÍ... to sem taky vymyslel sám ;-))

FAKT SI ROZMYSLETE JESTLI VÁM TA ŠKOLA STOJÍ ZA TO (...si pište že to stojí za to)

Das ist alles für heute. Jetzt muss ich studiere (oprašuju němčinu z gymplu pro případ, že by to s tou lékařskou profesí u nás šlo tam, kam to směřuje už pěkně dlouho)

Gute Nacht meinen Freunde
Ich wünsche dir nur die Beste
Ich hoffe sie wünschen mir das Gleich...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jun Jun | 7. června 2011 v 20:08 | Reagovat

To je srandovní, úplně přesně tady popisuješ moje nynější pocity, akorát já se teď neučím anatomii, ale patfyz :-D Tož musíme zabojovat no 8-)

2 jenommedik jenommedik | 7. června 2011 v 23:40 | Reagovat

to jsem rád, že představuju věrný vzorek mediků :D tak ať ti to vyjde!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama