Svoje dotazy pište do komentářů pod články, rád vám odpovím

Srpen 2012

Zápis do třeťáku

1. srpna 2012 v 9:23 já a studium
Do třetího ročníku se zapisujete po jednotlivých předmětech. STAG to kupodivu vydržel a nespadl, za to palec nahoru. Plánovaný rozvrh se mi ale sesypal hned jak jsem si chtěl zapsat druhý předmět, který byl v mnou chtěném termínu plný. Tak jsem musel s předměty různě miškovat.
Béčkové předměty jsou plné k prasknutí nebo se mi kryjou s Áčkovými. Takže mám zase smůlu. Kreditové manko mi, co se týče těch B předmětů, začíná nehezky růst. Snad ho doženu v druhé polovině studia. Když nejsou místa teď, tak snad budou nějaká místa navíc potom. Jestli ne tak...
S Béčkovými předměty to je mizerné, ale víc mě štve, že nebylo místo dokonce v Áčkové patologii na letní semestr. Za necelou půlhodinku po startu zápisu bylo plno. A to rozhodně nejsem poslední, který se tam chtěl zapsat. Je tam jenom pofidérní "Studenti se v prosinci přepíší na uvolněná místa dle svého rozvrhu"... To už tak kalkulujou, kolik nás povyhazují nebo kolik odejde? A co jak "uvolněná místa" budou zrovna tam, kde se mi to kryje s jinými Áčkami? Nebo mi to bude krýt jediný B předmět co sem splašil a co? Koho bude zajímat že nebylo jinde místo a proto nemám dost Béček? A nebo že nebude místo v jiných A předmětech, kam bych se přehodil aby mi vyšla teda ta patola.
A jak se teď koukám na STAG, tak místa došla i v patologické fyziologii... No to mi hlava nebere.