Svoje dotazy pište do komentářů pod články, rád vám odpovím

Leden 2013

Zlepšete si náladu o zkouškovém

8. ledna 2013 v 9:50 dokumenty & videa
...a mrkněte na některá videa. Neangličtináři mají ovšem smůlu.
Jinak já se v tohmle zkouškovém nezastavím. Mikrobiologie je doopravdy doopravdy zatím to nejtěžší, co mě na téhle škole potkalo. Napadlo mě, že když jdem na tu zkoušku tak můžem volat (jako hrdinní vojáci Rudé armády v jejich neohroženém boji proti fašistické bestii když lehali na kulometná hnízda nepřítele svými těly): "NAS MNOGO!"""...mimochodem nepřipomíná vám ta holka Sleldona?

další videa:

Na konci zkouškového tu dám články o zkoušce z mikrobiologie, interní propedeutiky a sociálního lékařství. Během ale raději nic psát nebudu, protože bych si zase jenom chronicky stěžoval místo toho, abych se učil. Tak tu měsíc nechoďte a raději se taky učte ;-)

Jindra Hrnčíř a medicína!

2. ledna 2013 v 20:30 dokumenty & videa
Angličtina výhodou (kidding, it is necessary)
Žvýkám svůj salát, protože jsem se dal na zdravou výživu (ty hranolky na oběd byl krok vedle) a koukám u toho na videa a tohle se mi zalíbilo tak, že se s vámi musím podělit.


Jinak jsem se zase zasekal co se týče učení se na zkoušky. Už je to taková moje malá tradice. A začíná mě srát, že na mě všichni berou doma ohledy. A známí mi poslali jen tak ferrero rocher? Dostávám úplatky a to teprve studuju. No nic, v rámci zdravé výživy a "getting in the shape" {[když už tady "postuju" tohle video (abych byl tématický s tou engličtinou)] miluju závorky}, tak tuhle mňamku daruji své přítelkyni. Jdu si rychle dojíst svůj salátek a učit se!
...beztak to nestihnu ale co už... přečíst bych to snad mohl...