Svoje dotazy pište do komentářů pod články, rád vám odpovím

Duben 2016

Nový "projekt"

6. dubna 2016 v 0:17 nezařazené
S blogem jsem v prváku začal, protože jsem neměl žádného staršího známého medika, který by mi řekl co a jak.
Nevěděl jsem vůbec do čeho jdu a co mě čeká. A nechtěl jsem, aby se ostatní utápěli v podobné nevědomosti.
Bohužel se stalo to, že přínosné články zapadly do balastu citových výlevů a fňukání. Což je škoda a blog podle mého názoru funkci ztratil.
Proto jsem se rozhodl moje tipy, rady a nápady sepsat do konzistentnější formy.
Zkrátka a dobře se chystám napsat a poskládat jakousi příručku. PRŮVODCE PRO UCHAZEČE I MEDIKY.
A to tak, jak mi huba narostla, tedy "per hubam congenitum" (nebo -tarum, co já vím). Takže o moje rádoby vtipnosti a prazvláštní slovosled nepřijdete. O brachbýdné gramatice nemluvě.
Měl by to být průřez všeho, co může zajímat středoškoláky i mediky v různých ročnících. Něco obecně, něco konkrétně a hlavně politicky nekorektně. Známe se, že.
Zatím pracuju na konceptu, kapitolách a předběžném obsahu. Budou tam určitě věci co jsou na blogu plus nějaká up to date editace. A taky chci ten paskvil nechat recenzovat u pár lidí, o kterých si myslím, že by mohli svým pohledem a kritikou přispět.
Nečekejte zázraky a nečekejte to rychle. Jsem po uši v průseru ve škole i osobním životě. Reálné datum zveřejnění odhaduju na konec prázdnin. Snad dřív.

P.S.: To co jsem dříve psal o mých vypracovaných otázkách, tzn. že je oskenuju a uploaduju platí. Ale všeho dočasu. Bude to něco z interny, farmakologie, trojboje...ááá to je tak všechno, pokud mi z toho nejebne.